Prognoza pogody Dębica
miejscowość: Dębica
powiat: dębicki
województwo: podkarpackie
kod pocztowy: Dębica
strefa numeracyjna:
tablice rejestracyjne:
Prognoza pogody inna niż wszystkie

Białystok
Bydgoszcz
Gdańsk
Gorzów Wielkopolski

wszystkie miasta >>>
Katowice
Kielce
Koszalin
Kraków
Łódź
Lublin
Olsztyn
Opole
Poznań
Rzeszów
Suwałki
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zakopane
Zielona Góra

Długoterminowa prognoza pogody
Dębica

YoWindow.com Forecast by yr.no

zdjęć: 10
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   - następne >>>
Dębica i okolice na starych pocztówkach


Zawada - Obraz Cudowny Matki Boskiej w kościele parawialnym w Zawadzie koło Dębicy. 
Pocztówka z roku 1915.
Zawada
Prognoza pogody dla miasta Dębica według yr.no dostarczona przez Norweski Instytut Meteorologiczny oraz NRK.
Forecast by yr.no


Kamery w okolicy miasta

brak kamer w najbliższej okolicy

Miejscowości w okolicy miasta

Dębica
Dębica - miasto w województwie podkarpackim, siedziba powiatu dębickiego, położone nad rzeką Wisłoką, przy autostradzie A4, w Rynnie Podkarpackiej, na północnym skraju Pogórza Strzyżowskiego. Przed 1945 r. Dębica należała do województwa krakowskiego, po zakończeniu II wojny światowej weszła w skład (...)

Powiat dębicki
Powiat dębicki - powiat w Polsce (województwo podkarpackie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Dębica. Leży w pasie trzech powiatów (mieleckiego, jasielskiego, oraz dębickiego). Powiat zajmuje łączny obszar 4,3% powierzchni województwa (...)

Dębica (gmina wiejska)
Dębica - gmina wiejska, leżąca obok miasta Dębica, w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim. Przed 1945 rokiem teren obecnej gminy należał do województwa krakowskiego, po zakończeniu II wojny światowej weszła w skład nowo utworzonego województwa rzeszowskiego (...)

Dębica (stacja kolejowa)
Dębica - węzłowa stacja kolejowa w Dębicy, w województwie podkarpackim, w Polsce. Ma 3 perony (2 wyspowe i 1 jednokrawędziowy). Stacja jest obsługiwana przez dwie nastawnie ("Db", "Db1") wyposażone w urządzenia przekaźnikowe typu E. Przez stację przechodzą następujące linie kolejowe: (...)

Żyraków (gmina)
Żyraków (do 1948 gmina Straszęcin) - gmina wiejska w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim. Przed 1945 rokiem teren obecnej gminy Żyraków należał do województwa krakowskiego, po zakończeniu II wojny światowej weszła w skład nowo utworzonego województwa rzeszowskiego (...)

Pustków (województwo podkarpackie)
Pustków - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Dębica. Na terenie miejscowości są utworzone dwa sołectwa Pustków Wieś i Pustków Krownice. W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie tarnowskim. (...)

Żyraków
Żyraków - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Żyraków. Miejscowość jest siedzibą gminy Żyraków oraz rzymskokatolickiej parafii Trójcy Przenajświętszej należącej do dekanatu Dębica Wschód (...)

Pustków-Osiedle
Pustków-Osiedle - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Dębica. Do 2000 roku był to przysiółek wsi Pustków. Miejscowość jest siedzibą rzymskokatolickiego dekanatu Pustków-Osiedle i parafii św. Stanisława Biskupa Męczennika. (...)

Lubzina
Lubzina - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie ropczycko-sędziszowskim, w gminie Ropczyce. Miejscowość jest siedzibą parafii Św Mikołaja Biskupa, należącej do dekanatu Pustków - Osiedle, diecezji tarnowskiej (...)

Grabiny (województwo podkarpackie)
Grabiny - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Czarna, w kotlinie sandomierskiej. W Grabinach znajduje się przystanek kolejowy na linii Kraków Główny-Medyka. Miejscowość należy do rzymskokatolickiej parafii Wszystkich Świętych i Niepokalanego Serca NMP (...)

Zawada (województwo podkarpackie)
Zawada - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Dębica. W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa tarnowskiego. Wieś położona południkowo, na progu Pogórza Strzyżowskiego i Zapadliska przedkarpackiego, wzdłuż rzeki Zawadka (...)

Brzeźnica (województwo podkarpackie)
Brzeźnica - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Dębica, do 30 czerwca 1976 siedziba gminy Brzeźnica . Miejscowość jest siedzibą parafii Narodzenia św. Jana Chrzciciela, należącej do dekanatu Pustków - Osiedle, diecezji tarnowskiej (...)

Dębica Towarowa
Dębica Towarowa - stacja towarowa w Dębicy, w województwie podkarpackim, w Polsce. Stacja posiada 3 nastawnie ("DT", "DT1", "DT11") z urządzeniami mechanicznymi i semaforami świetlnymi. Wybudowana ok. 1930 r., w czasie II wojny światowej została znacznie rozbudowana. Na początku lat 90 (...)

Dobrków
Dobrków - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Pilzno. Wieś leży na wschodnim brzegu Wisłoki, na stokach wzgórz otaczających jej dolinę, na południe od drogi krajowej nr 94, przy lokalnej drodze prowadzącej do Jaworza Górnego i Dolnego (...)

Paszczyna
Paszczyna - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Dębica. Do 1948 roku miejscowość była siedzibą gminy Paszczyna.W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa tarnowskiego (...)

Gumniska (województwo podkarpackie)
Gumniska (dawn. Gumniska-FoxDz.U. 1934 nr 64 poz. 538) - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Dębica. Gumniska jest siedzibą rzymskokatolickiej parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny należącej do dekanatu Dębica Zachód w diecezji tarnowskiej (...)

Stasiówka (województwo podkarpackie)
Stasiówka - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Dębica. W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie tarnowskim. (...)

Arkus & Romet Group
Arkus & Romet Group Sp. z o.o. - firma produkująca i sprzedająca w Polsce rowery marek Arkus, Delta, Romet i Univega. Dział tej firmy, pod nazwą Romet Motors zajmuje się produkcją i sprzedażą w Polsce motorowerów, skuterów i motocykli marki Romet. (...)

Straszęcin
Straszęcin - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Żyraków. Do 1948 roku miejscowość była siedzibą gminy Straszęcin. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa tarnowskiego. (...)

Dąbrówka Wisłocka
Dąbrówka Wisłocka - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie mieleckim, w gminie Radomyśl Wielki. Dąbrówka Wisłocka położona jest we wschodniej części Gminy, przy trasie Mielec - Zasów - Dębica (...)

stat4u