Prognoza pogody Dębica
miejscowość: Dębica
powiat: dębicki
województwo: podkarpackie
kod pocztowy: Dębica
strefa numeracyjna:
tablice rejestracyjne:
Prognoza pogody inna niż wszystkiePoczta Kwiatowa Dębica

Chcesz wyrazić miłość ukochanej osobie, przeprosić, podziękować? Nie jest to proste gdy jesteś daleko albo chcesz to zrobić w niebanalny sposób, gdy zwykła kartka już nie wystarcza. Najlepszym rozwiązaniem w takim wypadku jest poczta kwiatowa. Poczta kwiatowa Dębica pozwala ona na sprawienie drugiej osobie miłej niespodzianki. Zaskoczy i jednocześnie sprawi wielką radość.

Białystok
Bydgoszcz
Gdańsk
Gorzów Wielkopolski

wszystkie miasta >>>
Katowice
Kielce
Koszalin
Kraków
Łódź
Lublin
Olsztyn
Opole
Poznań
Rzeszów
Suwałki
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zakopane
Zielona Góra

Długoterminowa prognoza pogody
Dębica

YoWindow.com Forecast by yr.no
Prognoza pogody dla miasta Dębica według yr.no dostarczona przez Norweski Instytut Meteorologiczny oraz NRK.
Forecast by yr.no


Kamery w okolicy miasta Dębica

brak kamer w najbliższej okolicy

Miejscowości w okolicy miasta Dębica

Dębica
Dębica - miasto i gmina w województwie podkarpackim, siedziba powiatu dębickiego, położone nad rzeką Wisłoką, w Rynnie Podkarpackiej, na północnym skraju Pogórza Strzyżowskiego. Przed 1945 rokiem Dębica należała do województwa krakowskiego, po zakończeniu II wojny światowej weszła w skład nowo (...)

Powiat dębicki
Powiat dębicki - powiat w Polsce (województwo podkarpackie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Dębica. Leży w pasie trzech powiatów (mieleckiego, jasielskiego, oraz dębickiego) (...)

Dębica (gmina wiejska)
Gmina Dębica - gmina wiejska, leżąca obok miasta Dębica, w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim. Przed 1945 rokiem teren obecnej gminy należał do województwa krakowskiego, po zakończeniu II wojny światowej weszła w skład nowo utworzonego województwa rzeszowskiego (...)

Dębica (stacja kolejowa)
Dębica - węzłowa stacja kolejowa w Dębicy, w województwie podkarpackim, w Polsce. Ma 3 perony (2 wyspowe i 1 jednokrawędziowy). Stacja jest obsługiwana przez dwie nastawnie ("Db", "Db1") wyposażone w urządzenia przekaźnikowe typu E (...)

Żyraków (gmina)
Gmina Żyraków (do 1948 gmina Straszęcin) - gmina wiejska w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim. Przed 1945 rokiem teren obecnej gminy Żyraków należał do województwa krakowskiego, po zakończeniu II wojny światowej weszła w skład nowo utworzonego województwa rzeszowskiego (...)

Pustków (województwo podkarpackie)
Pustków - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Dębica. Na terenie miejscowości są utworzone trzy sołectwa Pustków Wieś, Pustków Krownice i Kochanówka. W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie tarnowskim. (...)

Grabiny (województwo podkarpackie)
Grabiny - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Czarna, w kotlinie sandomierskiej. W Grabinach znajduje się przystanek kolejowy na linii Kraków Główny-Medyka. Miejscowość należy do rzymskokatolickiej parafii Wszystkich Świętych i Niepokalanego Serca NMP (...)

Żyraków
Żyraków - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Żyraków. Miejscowość jest siedzibą gminy Żyraków oraz rzymskokatolickiej parafii Trójcy Przenajświętszej należącej do dekanatu Dębica Wschód (...)

Pustków-Osiedle
Pustków-Osiedle - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Dębica. Do 2000 roku był to przysiółek wsi Pustków. Miejscowość jest siedzibą rzymskokatolickiego dekanatu Pustków-Osiedle i parafii św. Stanisława Biskupa Męczennika. (...)

Lubzina
Lubzina - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie ropczycko-sędziszowskim, w gminie Ropczyce. Miejscowość jest siedzibą parafii Św Mikołaja Biskupa, należącej do dekanatu Pustków - Osiedle, diecezji tarnowskiej (...)

Stobierna (powiat dębicki)
Stobierna - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Dębica W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa tarnowskiego.W gminie Dębica, . (...)

Arkus & Romet Group
Arkus & Romet Group Sp. z o.o. - firma produkująca i sprzedająca w Polsce rowery marek Arkus, Delta, Romet i Univega. Dział tej firmy, pod nazwą Romet Motors zajmuje się produkcją i sprzedażą w Polsce motorowerów, skuterów i motocykli marki Romet. (...)

Dobrków
Dobrków - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Pilzno. Wieś leży na wschodnim brzegu Wisłoki, na stokach wzgórz otaczających jej dolinę, na południe od drogi krajowej nr 4, przy lokalnej drodze prowadzącej do Jaworza Górnego i Dolnego (...)

Paszczyna
Paszczyna - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Dębica. Do 1948 roku miejscowość była siedzibą gminy Paszczyna.W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa tarnowskiego (...)

Gumniska (województwo podkarpackie)
Gumniska (dawn. Gumniska-FoxDz.U. 1934 nr 64 poz. 538) - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Dębica. Gumniska jest siedzibą rzymskokatolickiej parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny należącej do dekanatu Dębica Zachód w diecezji tarnowskiej (...)

Straszęcin
Straszęcin - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Żyraków. Straszęcin jest siedzibą rzymskokatolickiej parafii Wszystkich Świętych i Niepokalanego Serca NMP należącej do dekanatu Dębica Zachód w diecezji tarnowskiej (...)

Stasiówka (województwo podkarpackie)
Stasiówka - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Dębica. W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie tarnowskim. (...)

Brzeźnica (województwo podkarpackie)
Brzeźnica - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Dębica, do 30 czerwca 1976 siedziba gminy Brzeźnica . Miejscowość jest siedzibą parafii Narodzenia św. Jana Chrzciciela, należącej do dekanatu Pustków - Osiedle, diecezji tarnowskiej (...)

Dębica Towarowa
Dębica Towarowa - stacja towarowa w Dębicy, w województwie podkarpackim, w Polsce. Stacja posiada 3 nastawnie ("DT", "DT1", "DT11") z urządzeniami mechanicznymi i semaforami świetlnymi. Wybudowana ok. 1930 r., w czasie II wojny światowej została znacznie rozbudowana. Na początku lat 90 (...)

Lerg
Lerg S.A. - polskie przedsiębiorstwo z branży chemicznej z siedzibą w Pustkowie (woj. podkarpackie) specjalizujące się w produkcji żywic syntetycznych na bazie mocznika, melaminy, styrenu, fenolu i metanolu. Firma posiada także w swojej ofercie formalinę, szpachlówkę oraz żelkoty (...)

stat4u